Яка відповідальність за зміну місця здійснення госпдіяльності єдинщиком без повідомлення податкової

event 12:03 П’ятниця 25 Березня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

У підприємців виникають питання про наявність відповідальності у разі зміни суб’єктом господарювання, що перебуває на спрощеній системі оподаткування і сплачує єдиний податок, місця провадження господарської діяльності без повідомлення органів ДФС

Так зокрема, Податковим кодексом України (далі – ПКУ) прямо не передбачена відповідальність за неподання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку заяви про застосування спрощеної системи оподаткування в разі зміни місця провадження господарської діяльності.

Однак платники єдиного податку І і ІІ груп мають взяти до уваги, що у разі провадження господарської діяльності на території більше ніж однієї сільської, селищної, міської ради, ради об’єднаних територіальних громад, платник нестиме відповідальність, передбачену ч. 122.1 ст. 122 ПКУ.

Окрім того у разі виявлення під час перевірки порушень у платників податків І, ІІ, ІІІ групи, зокрема недотримання вимог глави 1 розділу 14 ПКУ, за рішенням контролючого органу на підставі акту перевірки може бути здійснене анулювання реєстрації такого платника єдиного податку, з 1 числа наступного місяця. У такому випадку суб’єкт господарювання вправі перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення 4 послідовних кварталів із моменту прийняття контролюючим органом відповідного рішення .

Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward