“Час-Дій” вимагає від УМВС забрати алко-шалаші з площі біля ЦУМу

event 12:01 Вівторок 24 Березня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

На території поблизу центрального універмагу розміщені незаконно встановлені намети і з кіосків, що поруч, – розливають алкогольні напої

В алко-намет рівняни потрапляють одразу при виході з підземного переходу. Одна з центральних площ нашого міста і найбільша зупинка перетворились у “алкопростір”. Нарікають рівняни і гості нашого міста на таке безчинство постійно, саме тому ГО “Час-Дій” звернулась до місцевої влади і правоохоронних органів. 

Зокрема у зверненні зазначено, що така діяльність”становить небезпеку для громадянам, оскільки там збираються люди, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а це місце є досить людним, оскільки воно розташоване біля центрального універмагу, зупинок громадського транспорту, Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка і кінопалацу “Україна”. У цьому місці також проходить велика кількість дітей.
Особливо обурливим є факт того, що це відбувається у безпосередній близькості до міського відділу міліції і землю під оренду наметів ніхто не виділяв”.
“Час-Дій” вважає, що доцільно припинити незаконні дії власників наметів та кіосків, знести незаконно встановлені намети, припинити незаконну торгівлю алкогольними напоями та притягнути винних осіб до відповідальності.

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward