«Час-Дій» вимагає від УМВС забрати алко-шалаші з площі біля ЦУМу

На території поблизу центрального універмагу розміщені незаконно встановлені намети і з кіосків, що поруч, — розливають алкогольні напої

В алко-намет рівняни потрапляють одразу при виході з підземного переходу. Одна з центральних площ нашого міста і найбільша зупинка перетворились у «алкопростір». Нарікають рівняни і гості нашого міста на таке безчинство постійно, саме тому ГО «Час-Дій» звернулась до місцевої влади і правоохоронних органів. 

Зокрема у зверненні зазначено, що така діяльність»становить небезпеку для громадянам, оскільки там збираються люди, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а це місце є досить людним, оскільки воно розташоване біля центрального універмагу, зупинок громадського транспорту, Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка і кінопалацу “Україна”. У цьому місці також проходить велика кількість дітей.
Особливо обурливим є факт того, що це відбувається у безпосередній близькості до міського відділу міліції і землю під оренду наметів ніхто не виділяв».
«Час-Дій» вважає, що доцільно припинити незаконні дії власників наметів та кіосків, знести незаконно встановлені намети, припинити незаконну торгівлю алкогольними напоями та притягнути винних осіб до відповідальності.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: