“Час-Дій” за безпеку школярів на дорогах

event 20:07 Вівторок 17 Березня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Підписи про встановлення лежачих поліцейських, зібрані ГО Час-ДійГО “Час-Дій” внесла пропозиції щодо облаштування деяких ділянок доріг Рівного “лежачими поліцейськими”. Зокрема на таких ділянках дороги: поблизу школи №27 по вул. Дубенській, школи №26 по вул. Вінницька-вул. Павлюченка, навпроти Рівненського професійного ліцею по вул. Млинівська, Рівненської гуманітарної гімназії (школа №7) по вул. Дворецька, та інших шкіл міста.

17.03.2015 відбулося засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, на якому представник ГО “Час-Дій” озвучив пропозиції щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості (так званих “лежачих поліцейських”) на вищезгаданих ділянках дороги перед пішохідними переходами і зонами переходу дороги дітьми та облаштування, де в цьому є потреба, відповідних переходів (розмітка, дорожні знаки та/або огорожі).

У цілому пропозиції були прийняті, тож ГО “Час-Дій” стежитиме за виконанням даних місцевою владою обіцянок і сподівається на якнайшвидше підвищення безпеки дорожнього руху для дітей у м. Рівне.

Нагадуємо, що ГО “Час-Дій” ще у вересні минулого року проводила акцію “Увага! Діти на дорогах” і упродовж тижня переводила школярів через дороги і попереджала водіїв про наближення до школи. Активісти звернули увагу на небезпечність пішохідних переходів поблизу шкіл по вул. Дубинській, 133 (напроти ЗОШ № 27) та на перехресті вул. Вінницька-Павлюченка (ЗОШ № 26), а також звернулися до УДАІ УМВС України у Рівненській області з проханням додатково встановити поруч з пішохідними переходами “лежачі поліцейські”, а на перехресті вул. Вінницька-вул. Павлюченка намалювати пішохідний перехід.

Теги:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward