“Час-Дій”: тролейбусним маршрутом необхідно поєднати Північний і Ювілейний

event 15:36 Понеділок 16 Березня 2015 НАШІ ІНІЦІАТИВИ
IMG_20150311_110650
Тролейбус м.Рівне

16 березня 2015 року  ГО “Час-Дій” звернулась до міського голови Рівного Володимира Хомка з пропозицією поєднати новим тролейбусним мікрорайони Північний і Ювілейний.

Більшість рівнян віддає перевагу електротранспорту, саме тому в останні місяці всі тролейбуси міста переповнені пасажирами. Електронтранспорт дешевий, зручний і екологічно чистий. 

Зручність пересування людей у місті повинна стати пріоритетом для місцевої влади. Власне, більшість виробничих, соціальних і культурних факторів міського життя можуть бути реалізовані тільки за умови існування ефективної транспортної системи, повноцінну діяльність якої мають підтримувати органи місцевого самоврядування. Всі розуміють, що задоволення практично всіх потреб мешканців міста залежить від стану транспортного сполучення.

Здача національних інтересів в енергетичній галузі і валютні спекуляції уряду Яценюка призвела до систематичного, постійно триваючого подорожчання паливно-мастильних матеріалів. Електротранспорт за цих умов – єдиний громадський транспорт в місті, який може зберегти співвідношення ціна-якість. До того ж тролейбуси, на відміну від транспорту, що споживає бензин і дизпаливо, не створюють такого значного екологічного навантаження на місто. Тим паче що якість палива далека від нормативів, і в результаті у відпрацьованих газах, що їх викидають транспортні засоби з карбюраторними і дизельними двигунами, містяться канцерогенні бензпірени, оксиди азоту, свинець, ртуть, альдегіди, оксиди вуглецю й сірки, сажа, вуглеводні. Тобто наші діти по­стійно отримують ударну дозу токсичних речовин, і ці викиди, щонайгірше, концентруються в приземному шарі повітря, саме в зоні дихання.

Саме тому, ГО “Час-ДІЙ” пропонуює посадовцям міс­та розглянути пропозиції для покращення проїзду рівнян  і для зростання надходжень коштів Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс».

“Час-Дій”  пропонує:

1. Розробити нові схеми руху для тролейбусів, об’єднати два найбільші мікрорайони міста – Ювілейний і Північний – тролейбусним сполученням. При закупівлі рухомого складу віддавати перевагу б/в тролейбусам з Чехії (як найбільш дешевим при закупівлі та в обслуговуванні).

2. Розробити схеми руху для пасажирського дуобуса (уні­версальний транспортний засіб, що використовує електроенергію та дизпаливо там, де не прокладено дводротові контактні мережі, залучивши інвестиції або в лізинг.

3. Розробити диференційовану тарифікацію залежно від часу доби.

4. Розробити нічні маршрути для мікроавтобусів, для тролейбусів – туристичні (розважальні) маршрути з високою вартістю проїзду.

5. Частково обмежити рух маршрутних мікроавтобусів по вул. Соборній і розробити для них оптимальні схеми маршрутів (для зменшення техногенного і екологічного навантаження на центр міста).

6. Забезпечити електротранспорт інтернет зв‘язком. 

7. Розглянути і вивчити нові системи оплати за перевезення: електронні квитки, продаж квитків у торговельних точках міста, об’ємні відеокамери в тролейбусах.

8. Розробити нові проїзні квитки для підприємств, установ, організацій, для учнівських і студентських колективів; опрацювати гнучку систему знижок.

9. Друкувати як проїзні, так і звичайні квитки повністю за кошти приватних структур, які використовуватимуть квитки для власних рекламних блоків.

ГО “Час-Дій” дякує водіям і кондукторам Комунальномого підприємства «Рівнеелектроавтотранс», котрі незважаючи на роки занепаду підприємства залишились вірними своїй професії.

Теги:
Останні новини
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward