Створюються нові репресивні структури проти бізнесу

event 13:26 П’ятниця 13 Січня 2017 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

Після так званого підняття мінімальної зарплати, було  запущено механізм знецінення гривні за Снимокрахунок емісії (випуск в обіг нових грошових знаків). Наслідком цього став стрибок вільно конвертованих валют в Україні.

Станом на 13 січня 2017 року долар впевнено наближається до позначки 29 грн. за 1 долар. Це притому, що  по відношенню до інших основних валют світу за останній період долар втратив у своїй вартості 2%.

Розуміючи критичну ситуацію в українській економіці, не маючи можливості зупинити мільйонні корупційні потоки, котрі і надалі представники влади виводять з України, – придумують нові схеми тиску на малий і середній бізнес з метою повної дестабілізації і пограбунку держави.

Так, віце-прем’єр Павло Розенко доручив створити нові репресивні наглядові структури – “міжвідомічі комісії”, котрі будуть перевіряти дотримання рішень Уряду і дотримання законів, щодо виплат заробітних плат у приватному секторі економіки. На практиці  такі ініціативи  зведуться в чергове до реального здирництва з підприємців з боку груп контролюючих структур, котрі носитимуть назву  “міжвідомчі комісії” та ” робочі групи”.images

Головне завдання Уряду, це максимально довести українців до тотального зубожіння, знищення підприємців, як цілої групи суспільства. Це все робитися за допомогою нарощення репресивного апарату для остаточного перетворення країни у територію звідки вимиваються ресурси з маргінальним декласованим населенням не здатним на супротив.

Штрафи для підприємців порушників Трудового законодавства

27 грудня 2016 року, було підписано закон про внесення змін до певних законодавчих актів України, який передбачає введення штрафу за виплати заробітної плати в «білому конверті» та у випадку виявлення неофіційно оформлених працівників розміром 100 мінімальних заробітних плат.

Згідно даного закону, кожен підприємець що не допустив інспектора до перевірки, з будь-якої причини, окрім перевірок працівників на офіційне оформлення та виплату зарплати в конверті, підприємство в обов’язковому порядку зобов’язаний сплатити штраф розміром до 3 мінімальних зарплат (9 600 грн.).

Якщо роботодавець додатково відмовляється оплачувати понаднормовий робочий час та нічний час роботи, законодавство зобов’язує його виплатити штраф розміром 10 мінімальних зарплат (32 000 грн.).

За затримання зарплати, роботодавця чекає штраф  – 9 600 грн.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward