«Час-Дій» змушує чиновників ремонтувати дороги

111До громадської організації «Час-Дій» звертаються рівняни з проханням посприяти вирішенню різноманітних проблем. Особливо турбує рівнян  стан автомобільних доріг міста.  ГО «Час-Дій» підготувала звернення до міського голови відремонтувати негайно важливі ділянки дороги міста Рівного, оскільки на існують пошкодження автодорожнього покриття, які ускладнюють рух транспортних засобів та створюють загрозу життю і здоров’ю учасників дорожнього руху. 

Особливу небезпеку становлять ділянки дороги: перехрестя вул. Гагаріна-вул. Грушевського (відповідальна обласна влада) та так званий «Золотіївський міст» через залізничну колію по вул. Кн.Володимира.

Активісти «Час-Дій» зібрали підписи в підприємців Рівного з вимогою негайно відремонтувати зазначені ділянки дороги.  Так у зверненні вказувалось, що «… кількість ям на даних перенасичених транспортним рухом дорогах перевищує гранично допустимі показники, передбачені ДСТУ 3587-97». Так, наявність ям, вибоїн, колії,  загрожує життю людей та може стати причиною пошкодження транспортних засобів. Оскільки дана ділянки дороги знаходиться на балансі м. Рівне та відповідно до чинного законодавства, — вимагаємо: провести ремонтні роботи ушкоджених ділянок доріг та привести стан автодорожнього покриття по всіх перелічених вулицях відповідно до нормативів ДСТУ 3587–97 та інших державних норм.

10 березня ГО «Час-Дій» занесли вимогу міській владі і вже 11 березня ділянку перед мостом засипали бувшим у використанні асфальтом. Проте ГО «Час-Дій» вимагає відремонтувати об’їзду дорогу на ву. Кн. Володимира як важливу транспортну артерію. А обласна виконавча влада повинна негайно розпочати ремонт перехрестя по вул. Гагаріна – вул. Грушевського, оскільки вже скоро буде пів року, як відмили кошти на цій ділянці обласні чиновники, а ремонт так і не розпочатий.

«Час-Дій» і далі буде вимагати вирішення нагальних проблем міста.

Конт. тел. 067 067 67 97 667

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: