Жителя Північної Кореї засудили до страти за контрабанду серіалу “Гра в кальмара”

event 16:11 Середа 24 Листопадаа 2021 У СВІТІ

Про найвищу міру покарання за нелегальне ввезення серіалу Netflix до Північної Кореї розповів міжнародний портал новин Radio Free Asia з посиланням на свої джерела.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

RFA повідомляє, що контрабандист проніс до Північної Кореї копії серіалу на USB-накопичувачах та SD-картах, а потім продав їх іншому мешканцю країни. За підсумками розслідування контрабандиста засудили до розстрілу.

Джерела RFA заявляють, що студент, який купив носій із “Грою в кальмара”, отримав довічне ув’язнення. Шестеро інших студентів, які дивилися південнокорейський серіал, засудили до п’яти років каторжних робіт. Вчителів та адміністрацію навчального закладу звільнили, а також їм можуть призначити примусові роботи на віддалених шахтах.

RFA пише, що серед арештованих був студент із багатої сім’ї, проте він уникнув покарання, оскільки його батьки заплатили владі три тисячі доларів США.

Північнокорейські ЗМІ ще у жовтні розкритикували “Гру в кальмара”, зазначивши, що серіал демонструє жахливий світ, у якому важливі гроші та заохочуються корупція. Офіційно “Гра в кальмара” заборонена в Північній Кореї, як і майже всі інші іноземні фільми та серіали.

Як зазначає RFA, випадок із серіалом Netflix став першим, пов’язаним з неповнолітніми випадком, коли влада Північної Кореї скористалася новим законом, оприлюдненим у 2020 році. Він передбачає найвищу міру покарання за перегляд, зберігання чи розповсюдження медіа з капіталістичних країн, зокрема з Південної Кореї та США.

Останні новини
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
30.11.2021, Вівторок
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward