У Пакистані людям, які відмовляться від щеплення проти COVID, блокуватимуть телефони

event 19:35 Субота 12 Червня 2021 ПОДІЇ

У найгустонаселенішій провінції Пакистану Пенджабі місцеві мешканці залишаться без мобільного зв’язку, якщо не отримають щеплення від коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У пакистанська провінції Пенджаб вирішили блокуватиме мобільні телефони місцевих жителів, які відмовляться вакцинуватись від коронавірусу.

У департаменті первинної медико-санітарної допомоги Пенджабу пояснили, що спершу це була всього лише пропозиція, але люди дуже не наважувалися отримати щеплення від COVID-19, тому рішення згодом ухвалили.

 Тож зараз державне агентство зв’язку Пакистану буде вирішувати, як втілити задум.

Зазначається, що в останні тижні у Пакистані масштаби вакцинації збільшилися, і здебільшого щодня вводиться понад 200 тис. доз, але це становить лише невелику частину від 220 млн населення. Загалом за період вакцинальної кампанії у країні отримали щеплення 10,5 млн людей. Водночас в Пенджабі – найгустонаселенішій провінції країни, до якої належить мегаполіс Лахор – попит на щеплення знизився.

Голова Пакистанської асоціації молодих лікарів Салман Хасіб пояснив, що в Пакистані низький рівень освіти, а люди поширюють чутки та дезінформацію про вакцини. У зв’язку з цим люди побоюються побічних ефектів.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: G7 хочуть подарувати 1 млрд доз вакцин біднішим країнам

Автор:
Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward