Panasonic переходить на чотириденний робочий тиждень

event 13:21 Вівторок 11 Січня 2022 Суспільство

Найбільший у Японії та один з найбільших світових виробників електроніки Panasonic вводить чотириденний робочий тиждень для своїх співробітників. Нововведення не обов’язкове для всіх, а варіативне, тож працівники компанії зможуть обрати зручний для них графік. Як повідомляє Bloomberg, про це повідомив головний виконавчий директор Panasonic Юкі Кусумі на брифінгу для інвесторів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

СЕО Panasonic підкреслив, що їхні працівники мають можливість у додатковий вихідний працювати в інших компаніях, займатися волонтерством тощо. Це, на його думку, допоможе співробітникам знайти баланс між роботою та особистим життям. Компанія також дозволить деяким співробітникам працювати з дому.

Дії компанії відповідають трендам технологічних компаній у всьому світі, серед яких Amazon та Unilever, які намагаються залучити кваліфікованих працівників на жорсткому ринку праці, пропонуючи коротший тиждень. Експерименти з 4-денним робочим тижнем вже проводили у Новій Зеландії, Ірландії та Ісландії.

Наразі у Японії група законодавців обговорює пропозицію надати працівникам третій вихідний на додаток до двох днів перерви на тиждень, пише Bloomberg. Проте кількість компанії, які підтримують чотириденні робочі тижні, все ще є незначною: трохи більше ніж 8%.

Водночас за даними Nikkei, виробник ліків Shionogi&Co., який розробляє пероральне лікування COVID-19, планує з квітня запустити 4-денний робочий тиждень. Японська Yahoo та Sompo Himawari Life Insurance Inc. також планують дозволити чотириденні робочі тижні для співробітників з дітьми або старіючими родичами.

Джерело

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward