На Алека Болдвіна подали до суду після вбивства української операторки під час зйомок

event 13:06 Четвер 11 Листопадаа 2021 У СВІТІ

Член знімальної групи, освітлювач фільму “Іржа”, на зйомках якого Алек Болдвін випадково застрелив операторку Галину Хатчінс, подав до суду на актора та інших членів знімальної групи.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Серж Свєтной, який також є вихідцем з України, стверджує, що куля ледь не влучила в нього, а недбалість призвела до “важкого емоційного потрясіння”.

Під час пресконференції у Лос-Анджелесі Свєтной сказав, що бачив пістолети, залишені без нагляду за кілька днів до смертельної стрілянини. Він нібито попереджав про це відповідальних людей, але ті не змогли забезпечити на майданчику належних умов.

Нагадаємо, що помічник режисера Дейв Холлс передав Болдвіну пістолет, який вважав за безпечним. За зброю відповідала Ханна Гутьєррес-Рід – 24-річна зброярка, яку раніше критикували за недосвідченість та помилки на зйомках.

На своїй сторінці у Facebook Свєтной опублікував офіційну заяву для преси.

Коментар: Я не звинувачував і не звинувачую нікого особисто, і тим більше когось одного. У кіновиробництві бере участь багато людей. Кожна людина повинна виконувати свою роботу і нести повну відповідальність за неї, – написав освітлювач. – Важливо давати можливість молодим і менш кваліфікованим людям працювати на знімальних майданчиках, але завжди за кожним молодим кадром мають стояти досвідчені люди, які можуть навчити, застерегти від помилок та запобігти трагедіям”, – написав він.

Official statement for the pressThank you everybody for the words of support for me and Halyna’s family. On October…

Опубликовано Serge Svetnoy Среда, 10 ноября 2021 г.

Також Свєтной розповів про похорон 42-річної Галини Хатчінс, який відбувся 1 жовтня.

Коментар:Я досі не можу повірити, що її більше немає з нами. У мене серце розривалося, коли в моїх обіймах ридала мати, яка досі не розуміє, як їй пережити втрату своєї дитини. Яка жахлива трагедія та несправедливість, коли людина втрачає життя на кінознімальному майданчику, створюючи мистецтво“, – написав він.

Джерело

Теги:
Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward