Австралійський бейсбольний клуб першим у світі виплачуватиме зарплату біткоїнами

event 17:21 Середа 17 Листопадаа 2021 Суспільство

Австралійський “Перт Хіт” (Perth Heat) оголосив про рішення стати першим бейсбольним клубом у світі, який платитиме гравцям та персоналу у криптовалюті. Ця команда вважається найуспішнішою в Австралійській бейсбольній лізі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На своєму сайті команда заявила, що “в Perth Heat усвідомлюють реальність, що майбутнє грошей та корпоративних скарбниць – за блокчейном Bitcoin (BTC)”. Клуб вже почав реалізацію брендованої продукції з логотипами команди та біткоїну.

У зв’язку з цим клуб триматиме на своєму балансі першу криптовалюту. У біткоїнах планують приймати платежі (зокрема, спонсорські пожертвування), а також розраховуватись токенами з гравцями та персоналом.

Ідея буде реалізована завдяки платіжному біткоїн-процесору OpenNode. Платежі проводитимуться за протоколом Lightning Network.

Читайте також: Дивні ін`єкції: маніяки колють уколи дівчатам у нічних клубах

Коментар:Perth Heat прагне працювати відповідно до біткоїн-стандартів і тим самим переводить корпоративну скарбницю з доларів на біткоїни“, – каже головний біткоїн-фахівець Perth Heat Патрік О’Салліван. 

Він зазначив, що це не “разова покупка для захисту від невизначеності у майбутньому чи інфляційного тиску”.

На цьому тлі кошти клубу вже почали переводити у BTC. При цьому виплати в біткоїнах не є обов’язковими – клуб продовжить платити охочим у фіатній валюті.

Джерело

Останні новини
18.01.2022, Вівторок
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward