“Ситуація як у Індії може статися де завгодно”: у ВООЗ застерігають від поспішного ослаблення карантину

event 16:19 П’ятниця 30 Квітня 2021 Здоров'я

Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла країни Європи від швидкого ослаблення карантинних обмежень. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У ВООЗ вважають, що це потенційно може викликати нову хвилю коронавірусу.

Глава підрозділу ВООЗ в Європі Ханс Клюге заявив, що ослаблення карантину, коли з’явилися більш заразні штами коронавірусу, а охоплення вакцинацією все ще низький, може привести до ” ідеального шторму в будь-якій країні”

Коментар: “Ситуація в Індії може статися де завгодно”, – підкреслив він.

Глава європейського підрозділу ВООЗ зазначив, що попри те, що кількість нових випадків захворювання в регіоні “значно знизилася” минулого тижня вперше за два місяці, рівень інфекції по всьому регіону “залишається надзвичайно високим”.

За його словами, майже половина всіх випадків захворювання в регіоні з січня минулого року припала на перші чотири місяці 2021 року.

Клюге зазначив, що на сьогодні вакцинація від коронавірусу просувається по всьому європейському регіону: 16% населення отримали першу дозу, а 7% повністю щеплені. Він підкреслив, що такі дані вказують, що більше людей в Європі були повністю щеплені, ніж заразилися коронавірусом.

Коментар: “Там, де рівень вакцинації в групах високого ризику найбільш високий, кількість госпіталізацій знижується, а смертність падає. Вакцини рятують життя. Але саме поєднання вакцин і рішучих заходів громадської охорони здоров’я пропонує нам чіткий шлях повернення до нормального життя”, – заявив він.

Джерело: сайт Курс

Читайте також: Pfizer випустить таблетки від коронавірусу

Останні новини
05.05.2021, Середа
04.05.2021, Вівторок
03.05.2021, Понеділок
02.05.2021, Неділя
01.05.2021, Субота
30.04.2021, П’ятниця
29.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward