Науковці знайшли секрет довголіття людей в дешевому напої

event 08:38 Вівторок 04 Травня 2021 Здоров'я

Багато хто не здогадується про користь популярних напоїв. Однак стало відомо, який з них здатний комплексно зміцнити організм.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Мова йде про какао. Однак про користь цього напою можна говорити лише в тому випадку, якщо в ньому немає цукру і різних добавок. Фахівці назвали деякі переваги какао для здоров’я.

Вчені виявили, що вживання продуктів, що містять какао, може допомогти знизити рівень кров’яного тиску. Виявилося, що в результаті вживання продуктів на основі какао може спостерігатися позитивна зміна систолічного і діастолічного артеріального тиску в порівнянні зі споживанням чорного або зеленого чаю протягом семи днів. Ці сприятливі зміни пояснюються присутністю в какао антиоксидантів, які можуть стимулювати вироблення оксиду азоту. Він, в свою чергу, розслабляє кровоносні судини.

Уповільнює старіння

Какао-порошок також багатий фенольними фітохімічними речовинами і флавоноїдами. Цинк, присутній в ньому, може допомогти захистити організм від окисного стресу, який є основною причиною прискореного старіння, кажуть вчені.

Підтримує здоров’я мозку

Какао містить велику кількість флавоноїдів, таких як флавонол. Дослідження під керівництвом доктора Нормана К. Холленберг показали, що флавонол може допомогти в підтримці здоров’я мозку. Отримані результати продемонстрували, що споживання продуктів на основі какао здатне посилити приплив крові до мозку і допомогти при лікуванні судинних захворювань.

Нормалізує рівень холестерину

Дослідження 2004 року показало, що какао здатне надавати гіпоглікемічний і гіпохолестеринемічний вплив на рівень глюкози і холестерину в крові. Воно може допомогти знизити рівень тригліцеридів і ЛПНЩ (поганого) холестерину в організмі і привести до помітного підвищення рівня ЛПВЩ (хорошого) холестерину.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: На Україну насувається нова інфекційна хвороба: коли чекати

Автор:
Теги:
Останні новини
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward