Експерти розповіли, як обрати ковбасу для дітей

event 08:27 Понеділок 20 Вересня 2021 Здоров'я

Купуючи дитячу варену ковбасу слід обирати ту, де виробники додатково вказують на пакуванні, що продукт рекомендований для дітей або дієтичного харчування.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це розповіла голова ГО “Споживча довіра” Олена Куликова.

Вона не вважає, що більшість вареної ковбаси на прилавках непридатна до споживання. Утім додає, що далеко не кожна ковбаса, яка називається “дитячою”, дійсно призначена для дітей.

Коментар: “Потрібно бути дуже уважним. Якщо йдеться про дитячу ковбасу, потрібно розуміти кілька моментів. Існує просто назва “дитяча” – так само як і “докторська”, “вершкова”, “молочна” ковбаса. Говорити про те, що ця ковбаса призначена для дитячого харчування, зовсім не варто. Інше питання, що є виробники, які крім усього іншого пишуть про те, що ковбаса рекомендована для харчування дітей і тих, кому рекомендований дієтичний стіл. Ось тоді тут все жорстко і суворо, тому що виробник бере на себе додаткові зобов’язання. Ані рослинного білку, ані крохмалю, ані сої в цій ковбасі бути не може”, – розповіла Куликова.

За її словами, при складанні раціону дитини слід приділяти більше уваги натуральній продукції та менше напівфабрикатам.

Читайте також: Рецепти різних соків на зиму

Коментар: “Варена ковбаса не може бути яскраво-рожевого кольору, тому що всі ми прекрасно розуміємо, що варене м’ясо – дещо сірувате. Але в ковбасу завжди додається консервант нітрит натрію, він дозволяється. Він дає трохи рожевий колір, але при цьому він перешкоджає розвитку ботулізму в м’ясі. Цей консервант в допустимій нормі – це абсолютно нормально”, – додала експерт.

Джерело

Останні новини
25.10.2021, Понеділок
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward