Експерт назвав правила, які допоможуть протистояти магнітним бурям

event 13:55 Середа 31 Травня 2023 Здоров'я

На Землі знову відзначаються сильні магнітні бурі. Доктор медичних наук заявив, що менш схильні до впливів коливань магнітного поля люди, які ведуть здоровий спосіб життя, пише сайт UA Novosti.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

“Випробовувати погіршення самопочуття під час магнітних бур можуть люди, які більш вразливі до будь-яких захворювань, – респіраторних, вірусних, ковідів, тобто будь-яких факторів, вплив яких знижує адаптаційні можливості організму. Це люди похилого віку, з хронічними захворюваннями і з нетренованою вегетативною нервовою системою”, – зазначив групу ризику лікар.

Також він зазначив, що важче переносять магнітні бурі жителі великих міст, оскільки вони живуть у стресогенному середовищі, і геомагнітний фактор посилює цей вплив. У той час як сільські жителі через спокійніший ритм життя більш адаптивні до магнітних змін.

“Ефекти геомагнітних бур дуже різноманітні і не до кінця вивчені. Одна з теорій свідчить, що може змінюватися в’язкість крові, частота серцевих скорочень, переміщатися міжклітинна рідина. У тренованої, адаптованої молодої людини це проходить безвісти. Але люди, які мають захворювання крові та серцево-судинні, вегетативні порушення, відчувають нездужання, порушення настрою, зниження працездатності, порушення пам’яті, головний біль”, – розповів експерт.

Але негативний вплив можна мінімізувати. Лікар-невролог упевнений, що до будь-якої стресової ситуації краще готуватись заздалегідь, тренувати вегетативну нервову систему. Якщо геомагнітна буря застала зненацька, експерт радить знизити фізичну та розумову активність, відпочити, виспатися. Важливим є також режим пиття та харчування.

Читайте також: Як пережити магнітні бурі без шкоди для організму: поради лікаря

Для вгамування спраги найкраще підходить звичайна вода. Їжу потрібно вживати регулярно, у певний час, причому основні прийоми мають бути у першій половині дня. Вітається вживання сезонних овочів та фруктів, і чим більша кількість їх квітів буде представлена у тарілці, тим краще для організму. Боротися зі стресом загалом допоможуть гартування, режим дня та харчування, фізичні навантаження.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward