“А там є інтернет?”: у Львові в лісі для заблукалих туристів встановили QR-коди із посиланням на номер лісника

event 10:48 Понеділок 09 Серпня 2021 КУРЙОЗИ

Львівські лісники вирішили йти в ногу із тотальною диджиталізацією та встановили у лісі спеціальні таблички, де розміщені QR-коди для заблукалих туристів. При скануванні QR-коду турист отримає номер телефону лісника.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Проте чи подумали лісники про те, що не у всіх туристів може бути смартфон із зчитуванням таких кодів, а також з інтернетом. Та і про “прекрасний” зв’язок в лісі не варто забувати.

Такий курйозний інцидент трапився на території Рава-Руського лісового господарства. Про інновацію повідомив керівник Рава-Руського лісгоспу Антон Косовський на своїй сторінці у Facebook.

В лісових масивах ДП "Рава-Руське ЛГ" встановлені інформаційні знаки з QR кодами — для чого вони, та як вони можуть…

Опубликовано Антоном Косовським Четверг, 5 августа 2021 г.

Читайте також: Москвичка подала в суд на McDonald’s через спокусу під час посту

Проте він не врахував, що далеко не кожен має смартфон із зчитуванням QR-кодів. Окрім цього загублений турист повинен мати хороший мобільний інтернет, який буде “ловити” мережу в лісі. Також як ми бачимо із посту Косовського не все так просто і в порядку дій, а інструкції до нього немає. 

Отже, якщо ви наприклад потрапили у цей ліс і загубилися. Та вам вдалося відшукати та зчитати QR-коди, перше що ви отримаєте це сторінку в інтернеті із інформацію про саме лісництво, його флору та фауну. Тут ви знайдете всіх працівників лісництва, а ось їхні номери телефонів доведеться шукати в самому низу. Коли ви зателефонуєте до одного із працівників ви також маєте йому сказати цифру в QR-коді, для того, щоб лісник ідентифікував ваше місцеперебування. Ось такий от квест!

У соцмережах містяни досить обурилися такій інновації. Частина вважає, що можна було просто написати номери телефону лісничих на стовпах. На їхню думку, це б полегшило процедуру пошуків.

Джерело

Останні новини
01.12.2021, Середа
30.11.2021, Вівторок
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
26.11.2021, П’ятниця
25.11.2021, Четвер
24.11.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward