ПОДІЇ

Заробили в Польщі – вклали в Україні: на Рівненщині родина відкрила власну ферму

Над створенням власного сімейного бізнесу родина працювала біля трьох місяців. Нині, сім’я має усю необхідну техніку, якою забезпечують і своїх односельчан. Ті теж мають корів та беруть участь в заготівлі молока. Усе для зручностей та розвитку власної ферми.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Родина з села Стара Мощаниця, що на Здолбунівщині, нині відома і за межами поселення. Усі члени родини трудяться над спільною справою. Втім, так було не завжди.

Коментар: “Коли будували дім, і грошей для цього було потрібно чимало, то частенько їздив чоловік на заробітки. А після зрозуміли- досить! Сім’я має бути разом. Дитина має бачити батька. а батько має бути поряд з дитиною”, – розповідає господиня Пані Наталія.

Саме тоді в родині вирішили відкрити власну справу. А оскільки ті живуть в селі, то й вагань не було, що це має бути ферма.

Коментар: “Ми створили молочну ферму. В нас у власному господарстві чимало корів. Але, за нами потягнулися й односельці. Усе молоко ми скуповували у людей. Збором сировини займається мій чоловік”, – додає господарка.

Аби створити власний бізнес родині довелося зібрати чимало коштів. Здебільшого це були навіть позики. Втім, завдяки такій фермі у селі люди відмовились від продажі власної худоби. Мовляв, тепер тримати корів їм вигідно.

Коментар: “Люди відкривають бізнес в селі. А саме, молочну ферму. Усе створюється на великому бажанні. Можливо трішки їм допомагають якісь асоціації. На жаль, кредити людям взяти не вдається. Адже кредитори й розглядати не хочуть подібні пропозиції та заяви. Мовляв, в селі немає надійного забезпечення. Тут не вистачає української техніки”- розповідає Дмитро Соломчук.

Народний депутат з Рівненщини зустрівся з мешканцями Старої Мощаниці. На власні очі побачив усі плюси та мінуси родинного бізнесу.

Коментар: “Є чимало позитивних сторін. Люди відмовилися від заробітків. А якщо і їдуть на чужину й працюють там, вкладають гроші у рідну землю. І таким людям ми повинні допомогти. Бо це і є Україна!”– додав нардеп.

Читайте також: “Жадібні супермаркети”: чому українське молоко найдорожче у Європі

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

Інтерв’ю пропагандисту Карлсону не буде: речник Зеленського зробив заяву

Президент України Володимир Зеленський не даватиме інтерв'ю американському пропагандисту Такеру Карлсону.  Про це заявив прессекретар…

9 хв. ago

Міноборони Чехії розсекретили дані про надану військову допомогу Україні: список

З моменту широкомасштабної військової агресії з боку рф Чехія надала Україні оборонну допомогу на загальну…

20 хв. ago

У Міносвіти назвали скільки чоловіків цьогоріч вступають до аспірантури

В Україні 2024 року зі 100 тис. вступників до аспірантури понад 90% – це чоловіки…

51 хв. ago

Молодий лікар з Рівненщини отримав орден Данила Галицького з рук Президента (ВІДЕО)

Під час своєї останньої поїздки на фронт президент Володимир Зеленський відзначив високою нагородою - орденом…

1 годину ago

На Прикарпатті пасажир автобуса на блокпості побив працівника ТЦК

Прокуратура відправила в суд справу 56-річного мешканця Надвірнянського району, який в автобусі побив працівника Івано-Франківського…

2 години ago

В ООН назвали, коли за останній рік війни в Україні було найбільше втрат серед цивільних

Посилення російських ударів у березні, квітні й травні призвело до значних жертв серед цивільного населення…

2 години ago