“Відмовили у соціальній допомозі”: у Кривому Розі жінка покинула під міськрадою своїх 9 дітей

event 11:34 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 ПОДІЇ

Жінка жодного дня ніде не працювала і не знайшла часу зібрати пакет документів для отримання соцвиплат.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У Кривому Розі мати-зозуля залишила своїх 9 дітей з речами і свідоцтвами про народження під будівлею міськради. Як вона сама пояснила, їй перестали виплачувати виплати і не стало за що жити.

Як повідомили у службі у справах дітей виконкому Криворізької міськради, наразі жінці допомагають зібрати документи.

Коментар: Зараз Служба у справах дітей пише листи у кілька інстанцій, щоб надали необхідні довідки жінці, щоб вона змогла оформити пакет документів на отримання виплат“, – розповіла головний спеціаліст Служби у справах дітей виконкому Криворізької міськради Юлія Єланцева.

Зараз покинуті діти перебувають у Центрі реабілітації у Кривому Розі.

Як повідомляють ЗМІ, 34-річна мати 9 дітей жодного дня ніде не працювала. Весь цей час вона жила за рахунок cоцвиплат. Щойно перестала їх отримувати, зібрала речі дітей і їхні свідоцтва про народження і привела під стіни міськвиконкому і тут залишила, а сама пішла зі співмешканцем, який, за словами нашого співрозмовника, має 2 судимості.

Коментар: Дітей позбулася, як непотребу, а співмешканця залишила. Говорити про те, що в неї не було часу зібрати потрібні документи – дивно. Оскільки вона ніде не працює і в часі необмежена“, – прокоментувало ситуацію джерело.

Сама ж жінка в усьому звинувачує Службу у справах дітей Широківського району, де їй перестали нараховувати виплати, оскільки вона офіційно нерозлучена, а для оформлення паперів має бути довідка про доходи чоловіка, яку вона не надала.

Бабуся дітей стверджує, що родина влізла у кредит розміром 11 тисяч доларів, щоб придбати житло, і зараз виплачує борг.

Коментар: Вона дітей не викинула, а привезла до міськвиконкому просити про допомогу“, – говорить 59-річна бабуся 9 дітей Ірина Василівна.

Бабуся поскаржилася, що матір дітей не пускають їх провідати у Центрі соціально-психологічної реабілітації. У Центрі пояснюють відмову карантинними вимогами.

Багатодітна мати, яка залишила 9 дітей під мерією вважає, що їх прогодує держава.

Читайте також: Відома рівненська блогерка зняла скандальний соціальний ролик (відео)

Джерело

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward