В Україні змінилися дати проведення ЗНО

event 17:44 Середа 25 Березня 2020 НОВИНИ

В Україні через подовження загальнонаціонального карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусу, ЗНО та цьогорічна вступна кампанія будуть перенесені на більш пізні дати.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: “З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Деталі: Також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладну інформацію про це МОН обіцяє оприлюднити 26 березня.

Зазначається також, що у зв`язку з рішенням Кабінету міністрів про продовження карантину до 24 квітня, всі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Джерело: ТСН

Читайте також: Українець забив шалений гол, який за 4 години набрав майже 2 млн переглядів (відео)

 

Теги:
Останні новини
12.08.2020, Середа
11.08.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward