В Городку на Рівненщині, перевірятимуть чистоту повітря

event 11:48 Середа 11 Березня 2020 ПОДІЇ

Необхідність будівництва посту спостережень за якістю довкілля обговорили на апаратній нараді в Рівненській обласній державній адміністрації.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Компанія ТОВ “Технопривід Інвест Груп” готова інвестувати власні кошти для придбання необхідного обладнання, після чого передати пост на баланс Рівненського гідрометеоцентру.

Коментар: “Пост контролю чистоти повітря має бути сучасний і міряти ті речовини, які буде викидати завод «Кроноспан»При підборі обладнання буде враховано, щоб дані прилади, які робитимуть заміри, були сертифіковані в Україні. У планах і дообладнати пост, якщо буде потрібно визначати ще якісь шкідливі домішки“,-  розповідає директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Володимир Захарчук.

Директор Рівненського гідрометеоцентру Богдан Масовець запропонував 5 локацій для  встановлення посту.

Коментар: “Такий пост має ряд нормативів. Він повинен охоронятися, під нього необхідно виділити чисту земельну ділянку на 2 га. Також, нормам має відповідати місце знаходження: від 0.5-2 км відстань від низького підприємства, від 2 до 3 км – високого”, – каже Богдан Масовець.

Більше того, додав, що їхня служба, за законом, має право брати собі на баланс і обслуговувати пост.

Пресслужба Рівненської ОДА повідомляє, що у Рівному вже є три таких пункти спостереження, один з них на вулиці Млинівській, який вже може ловити викиди від «Кроноспану». На даний час інформація з трьох постів спостережень надається органам влади, а також викладається на Інтернет-ресурсах Рівненського гідрометеоцентру.

Щодо пункту в Городку – на сьогодні вивчається питання щодо можливості бачити стан забруднення повітря в онлайні-режимі.

Джерело: Рівне Вечірнє

Читайте також: Стало відомо, чому в Рівному терміново взялися за перевірку скульптур в парку

Теги:
Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward