На Місяці знайшли могилу японського посадкового модуля Hakuto-R

event 03:00 Четвер 25 Травня 2023 ПОДІЇ
AVARIA NA MISACI

Раніше Lunar Reconnaissance Orbiter вже робив знімки інших місць аварій внаслідок невдалих посадок на Місяць. В тому числі це стосується невдалої спроби ізраїльського космічного апарату Beresheet у 2019 році.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Місячний орбітальний апарат NASA виявив місце падіння приватного японського місячного апарату. Він трагічно зазнав аварії під час спроби приземлення минулого місяця. Очікувалося, що Hakuto-R повинен був сісти в кратері Атлас 25 квітня, однак він зазнав аварії.

Завдяки зробленим знімкам, місце ймовірної аварії було визначено. 26 квітня вузькокутові камери LRO зробили десять знімків навколо передбачуваного місця посадки. Використовуючи ці знімки, наукова команда Місячного розвідувального орбітального апарату (LROC) провела масштабні пошуки втраченого посадкового модуля.

Команда LROC оприлюднила фотографії, на яких видно щонайменше чотири помітні уламки й кілька невеликих змін на поверхні Місяця з координатами 47,581 градуса північної широти й 44,094 градуса східної довготи, як стверджує команда.

У заяві команди LROC зазначено, що подальший аналіз ділянки буде проведено в найближчі місяці, оскільки у них є можливість повторно зобразити її за різних умов освітлення й огляду. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що гігантська пляма на Сонці загрожує Землі неприємностями. Останнім часом гігантська сонячна пляма AR3311 була у стані спокою, однак астросиноптики попереджають, що вона може здійснити викид корональної маси (СМЕ) у космос.

Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward