Буданов оцінив ефективність Медведчука

event 15:32 Понеділок 24 Квітня 2023 ПОДІЇ
MEDVEDCHUK

Голова ГУР вважає кума путіна важливим для ФСБ.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Кирило Буданов заявив, що роботу Медведчука як агента Кремля в Україні не можна назвати повним провалом. 

За його словами, на Медведчука було зроблено головну ставку Кремля під час повномасштабного вторгнення, хоча водночас були й інші варіанти.

Буданов сказав:

На Медведчука вони досить сподівалися, тому що він був легітимним народним депутатом. На відміну від Януковича, який просто кричить, що він легітимний, Медведчук був легітимним насправді. Сівкович там велику роль відігравав, але він без статусу був.

Буданов відзначив, що Медведчук все ще представляє дуже значну цінність для Федеральної служби безпеки, тому що він працював на них роками й на ньому замикалися значні грошові потоки.

Він додав:

Не можна сказати, що він погано працював тут. Це неправда. Він працював досить ефективно. Те, що він трохи більше ніж трохи собі залишав – це інше питання. Але результат був? Був. Те, що він не виявився зрештою таким вдалим, як вони сподівалися – на великий прошарок проросійського населення – це теж факт. Але сказати, що він був неефективним, не можна.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Буданов заявив, що Україна наближається до формату обміну “всіх на всіх”. Він також наголосив, що обміни полоненими між Україною й росією є безпрецедентними, оскільки тривають під час бойових дій.

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward