Стало відомо, як працюватимуть дитячі садочки з 1 вересня

event 15:02 Середа 19 Серпня 2020 ПОДІЇ

Майже половина дитячих садочків в Україні вже відновила свою роботу з послабленням карантину в регіонах. А вже з 1 вересня садки мають запрацювати всюди, окрім “червоної” зони адаптивного карантину. Як же працюватимуть заклади дошкільної освіти?

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За словами освітніх експертів, зараз безпека дітей, вихователів та родин — у пріоритеті, тож важливо тримати баланс між правилами гігієни, дистанціюванням та розвитком малечі. Перелік вимог до безпеки простий: вихователі – у масках, діти – без масок.

Поради від МОЗ:

  • проводити температурний скринінг для дітей та всіх працівників закладу дошкільної освіти;
  • заходити до садка можна тільки у масці або респіраторі, але їх можна не використовувати дітям під час занять в приміщеннях;
  • всередину навчальних приміщень не можна заходити батькам, виняток – супровід дітей з інвалідністю;
  • на період карантину рекомендується розробити адаптивний графік для прогулянок та занять, обмежити кількість дітей у групах, надавати пріоритет активностям на вулиці тощо;
  • у дітей, які матимуть ознаки гострого респіраторного захворювання або температуру понад 37,2 ізолюватимуть в окремій кімнаті.

Вихователям, також, рекомендують використовувати весь необхідний навчальний інвентар на заняттях, але подбати про те, щоб діти не контактували з ним. Необхідно дистанціювати дітей у групі та під час споживання їжі.

Чому важливо, щоб дитячі садочки працювали? 

Безперечно, перші 6 років життя є надзвичайно важливими для розвитку ключових компетентностей малюка, які впливають на подальше навчання.

Цікаво, що дослідження PISA свідчить, що діти, які відвідували дошкільні заклади понад рік, показують кращі результати з математики в 15-річному віці, ніж їхні однолітки. Натомість ті діти, які не відвідували дитячі садочки, мали втричі більше шансів бути неуспішними в майбутньому.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також:  “Купити мамині обійми”: в Україні створили унікальний онлайн-магазин

Останні новини
06.03.2021, Субота
05.03.2021, П’ятниця
04.03.2021, Четвер
03.03.2021, Середа
02.03.2021, Вівторок
01.03.2021, Понеділок
28.02.2021, Неділя
27.02.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward