“Онлайн-бібліотека”: Укрзалізниця запустила нову послугу у поїздах

event 13:20 П’ятниця 21 Травня 2021 ПОДІЇ

Укрзалізниця у партнерстві з електронною онлайн-бібліотекою Librarius впроваджує послугу інтерактивної бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах Інтерсіті+. Наразі вона працює у тестовому режимі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Загалом інноваційна бібліотека нараховує близько 5 тисяч книжок – як безкоштовних, так і платних. 

Онлайн-бібліотека доступна на усіх маршрутах слідування поїздів Укрзалізниці. Однак розробники рекомендують завантажувати книжки під час зупинок потяга на станціях за умови стабільного мобільного зв’язку.

Коментар: Наша мета – наповнити мандрівку пасажирів змістом та емоціями, на противагу стандартній доставці з пункту А в пункт Б“, – прокоментував в.о. члена правління, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Зауважують, що LibrariUZ – це абсолютно партнерський проєкт, на який не витрачалися кошти Укрзалізниці. Ідея покликана покращити пасажирський досвід та зекономити державні кошти.

Як скористатися послугою:

Для того, аби скористатися новою послугою, необхідно лише три кроки:

  • Перейти за посиланням або просканувати QR-код – необхідні наліпки розташовані безпосередньо у вагонах поїздів.
  • Завантажити додаток на базі операційних систем iOS або Android.
  • Обрати у “залізничному” каталозі LibrariUZ бажану книжку.

Коментар:Для нас разом із залізницею це крок до популяризації читання серед українців, адже освіченість нації напряму впливає на її благополуччя. Тепер пасажир зможе читати і слухати як онлайн, так і без підключення до інтернету, що дуже важливо в дорозі, де зв’язок не завжди стабільний. Увесь представлений контент – легальний, а переважна більшість книжок – українською мовою“, – зазначив засновник Librarius Антон Мартинов.

За словами розробників, найближчим часом кількість представленої літератури сягатиме 10 000 книжок. До слова, користувачі можуть обрати також книжки англійською мовою.

Джерело: пресслужба Укрзалізниці

Читайте також: Новий Redmi Note 10 Ultra: як виглядатиме смартфон, основні характеристики

Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward