“Наліпки-вказівники”: у школах Чернівців створили унікальний метод навчання під час карантину

event 15:40 Четвер 20 Серпня 2020 ПОДІЇ

Поділ на групи та зміна дзвінків: у Чернівцях школи готуються до початку навчального року. Нововведення диктує пандемія. Мовиться про антисептики, розмежування, оновлений розклад та графік відвідування буфету, маршрути пересування по школі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Чернівці зараз перебувають у помаранчевій зоні. У місті діють свої правила, аби навчання було якісним та безпечним. З першого вересня батькам не дозволятимуть заходити в школу.

Всі учні повинні дотримуватись дистанції. На підлозі навіть з’явились червоні наліпки. Контролюватимуть цей процес педагоги.

Коментар: “У нашому закладі є маршрут руху учнів. Кожен клас має певний маршрут на урок, на перерві – до їдальні“,- розповіла керівниця НВК “Берегиня” Галина Капустяник.

Класи провітрюватимуть впродовж десяти хвилин. Кожен вчитель матиме два контейнери: для чистих та використаних масок. Для наймолодших учнів придумали вказівники – де і як присісти за партою.

Коментар: Аби дитина могла вільно орієнтуватись у класі і не розгубилась, де вона має сісти. Ми зробили такі наліпки, і перед початком будемо їх розкладати з дотриманням дистанції. Дитина побачить – і там сяде“, – пояснила вчителька першого класу Леся Якубчак.

У великих класах, де понад 30 учнів, планують розділити їх на дві групи і застосовувати так звану змішану форму навчання – очну та онлайн. Одного дня працюватиме перша підгрупа, а друга – вивчатиме матеріал дистанційно. Наступного дня – навпаки.

Щоб уникнути скупчення дітей у коридорах у момент початку уроку та виходу на перерву – змінили графіки дзвінків. Наприклад, 1 – 5 класі приходитимуть на 8:30, а 6 – 9 – на 9:30. 

Водночас, кожен заклад має бути гнучким до термінових змін. Педколектив має право сам багато чого вирішувати, головне правило – якісне та безпечне навчання.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Ізраїльські вчені розробили унікальний тест, який виявляє коронавірус за 40 секунд

Останні новини
06.03.2021, Субота
05.03.2021, П’ятниця
04.03.2021, Четвер
03.03.2021, Середа
02.03.2021, Вівторок
01.03.2021, Понеділок
28.02.2021, Неділя
27.02.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward