“Грабіжник року”: в Німеччині кабан викрав ноутбук у нудиста

event 13:53 Середа 19 Серпня 2020 ПОДІЇ

Зоозахисники влаштували протест проти вбивства кабана Ельзи, яка викрала ноутбук в нудиста з Німеччини.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Протестувальники виступають проти вбивства кабана, і стверджують, що тварина є абсолютно мирною. Фотографії, на яких голий чоловік женеться за кабаном і її дитинчатами, які вкрали його речі, стали вірусними. Вони були опубліковані користувачем Facebook Adele Landauer з дозволу зображеного чоловіка, і моментально розлетілися в мережі.

Зазначається, що популярного кабана Ельзу можуть вбити вже найближчим часом через велику популяцію тварин. Представник місцевого лісового господарства Каті Каммер заявила, що дикі кабани біля озера Тойфельзее припинили боятися людей і це наразі є проблемою.Чиновники побоюються, що кабани можуть стати агресивними та переносити хвороби.

Водночас у передмісті Берліна, де розташоване озеро, пройшла акція на підтримку героїні мему Ельзи та інших диких кабанів. Також захисники кабанів створили петицію під назвою “Врятуйте зухвалу, але мирну свиню Тойфельзее”, яка вже зібрала понад 11 тис. підписів.

Автор петиції стверджує, що кабан Ельза абсолютно мирне створіння й добре ладнає з людьми, а нещодавній інцидент із крадіжкою ноутбука в нудиста тільки підтверджує соціальність тварини.

Щорічний сезон полювання на кабанів починається восени. Ще один представник лісгоспу Марк Франуш заявив, що Ельзу не вб’ють доти, поки її поросята не стануть достатньо дорослими, щоб самостійно піклуватися про себе.

Джерело: сайт Ракурс

Читайте також: Вчені винайшли корисний і смачний шоколад з відходів

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward