“Брудний політичний хід”: італійці занепокоєні російською “гуманітаркою”

В італійських політичних колах та ЗМІ виникло занепокоєння щодо гуманітарної допомоги, яку Росія надає країні для боротьби з коронавірусом. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: В Італії переконані, Росія керується далеко не єдиними гуманітарними мотивами, а реалізує власні політичні і дипломатичні інтереси. Прем’єр-міністр Джузеппе Конте, погодився прийняти російську допомогу для “зміцнення прекрасних особистих стосунків” з Москвою.

Втім, 80% російських поставок є “абсолютно марними або малокорисними” для Італії для боротьби з COVID-19 і є нічим більшим, аніж виправданням. Росія прислала країні обладнання для дезінфекції територій та іншу схожу спецтехніку, тоді як Китай, приміром, медичні маски і апарати ШВЛ.

Італійці непокояться, що всі прибулі фахівці є військовими, а операцію координує міністерство оборони Росії, а не міністерство охорони здоров’я. Всі військові мають високі звання: генерали, полковники, майори, і “вільно пересуваються по території Італії, в декількох кроках від баз НАТО”.

Мовляв, Путін побачив у коронавірусі можливість закріпитися на італійській політичній сцені  і італійський прем’єр не посоромився своєї підтримки в цій нелегкій кризі, прийнявши все це для закріплення чудових особистих стосунків з політичною стороною Москви.

Джерело: Європейська правда

Читайте також: “Не експер тести, а ПЛР!”: Супрун розповіла, що робити аби інфекція не розповсюджувалася швидко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: