Дім-Сад

Як вимити мікрохвильову піч до блиску: п’ять основних порад

Дотримуйтесь цих методів, щоб мікрохвильова піч завжди виглядала якнайкраще, пише storinka

Оцет та вода

Почніть зі змішування рівних частин оцту та води в посудині, придатній для використання в мікрохвильовій печі. Поставте миску в мікрохвильову піч і нагрівайте її на високій потужності близько п’яти хвилин. Пара, створена сумішшю, допоможе розчинити залишки їжі або плями всередині мікрохвильової печі. Після цього обережно вийміть миску і протріть внутрішню поверхню мікрохвильової печі вологою ганчіркою або губкою.

Лимонний сік

Вижміть сік одного лимона в миску, придатну для використання в мікрохвильовій печі, наповнену водою. Поставте ємність у мікрохвильову піч і нагрівайте її на високій потужності протягом трьох-п’яти хвилин. Пара, що утворилася, допоможе розм’якшити будь-який бруд або плями.

Після закінчення часу залиште миску всередині на кілька хвилин, щоб дати випару діяти. Потім обережно дістаньте миску і протріть внутрішню поверхню чистою ганчіркою або губкою.

Читайте також: Польські фермери анонсують нові протести

Харчова сода

Зробіть пасту, змішавши харчову соду з|із| невеликою кількістю води. Нанесіть її на внутрішню поверхню мікрохвильової печі, приділяючи особливу увагу стійким плямам або залишкам їжі. Залишіть суміш на 15 хвилин, щоб вона почала діяти. Потім вологою ганчіркою або губкою протріть пасту разом із брудом та нагаром.

Очищення знімних частин

Якщо ваша мікрохвильова піч має знімний поворотний столик або будь-які інші знімні частини, обов’язково вийміть їх і почистіть окремо. Вимийте їх теплою мильною водою і ретельно прополощіть перед тим, як покласти назад.

Регулярно протирайте зовнішню поверхню.

Щоб мікрохвильова піч залишалася чистою і блискучою, важливо регулярно протирати її зовнішню поверхню. Використовуйте м’який миючий розчин та м’яку тканину для очищення зовнішніх поверхонь, у тому числі панелі керування та дверцят.

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

На Миколаївщині п’яний син збив свого батька – той помер у реанімації

На Миколаївщині п'яний чоловік на автомобілі Mercedes-Benz Vito, здаючи заднім ходом, збив свого батька, після…

5 години ago

На Черкащині 22-річний чоловік до смерті забив односельця

Суд визнав винним жителя села Хутори Черкаського району, який до смерті забив свого односельця. Про…

5 години ago

Завтра в Україну увірвуться дощі та похолодання: прогноз синоптика

У середу, 18 вересня, в Україні знову задощить. Місцями опади будуть сильними та з грозами.…

6 години ago

Ліниві хачапурі на сковороді за кілька хвилин: простий рецепт

Ліниві хачапурі — швидкий і смачний спосіб насолодитися грузинською кухнею без зайвих зусиль. Якщо у…

6 години ago

Червоний чи зелений: лікарі розповіли, який виноград корисніше їсти

Замислювалися ви коли-небудь, який виноград корисніший: червоний чи зелений? Експерти вирішили відповісти на це запитання,…

7 години ago

Експерти розповіли, чим обробити часник від хвороб перед висаджуванням

Лежкість врожаю часнику забезпечує якісний посадковий матеріал. Якщо відразу правильно все робити, тоді головки виростають…

7 години ago