Дім-Сад

Для швидкого росту: як та чим підживити моркву

Для забезпечення великого та якісного врожаю моркви необхідно правильно підживлювати рослини. Підживлення мають велике значення для формування здорових коренеплодів з насиченим смаком та кольором, пише NV.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Перший етап підживлення моркви починається з появою перших листочків. Це критичний момент, коли рослина потребує додаткового живлення для формування коренеплодів. Важливо дотримуватися регулярного графіка підживлення моркви. Це може бути щотижневе або двотижневе внесення добрив залежно від вимог рослин.

Чим підживити моркву для гарного урожаю

Для забезпечення хорошого урожаю моркви важливо правильно підживлювати рослини. Основні добрива, які можна використовувати для підживлення моркви, включають:

  • Органічні добрива: Морква добре реагує на внесення органічних добрив, таких як компост, перегній або зрілий гній. Органічні добрива поліпшують структуру ґрунту, забезпечують рослину необхідними макро- і мікроелементами, та сприяють розвитку кореневої системи.
  • Азотні добрива: Азот сприяє росту зелених частин рослини, що особливо важливо для моркви, оскільки вона формує їстівний коренеплід. Внесення азотних добрив, таких як аміачна селітра або сечовина, може підтримати здоровий ріст моркви.
  • Фосфорні добрива: Фосфор сприяє розвитку коренеплодів. Використання фосфорних добрив, наприклад, суперфосфату, може покращити формування коренеплодів і забезпечити їм необхідні поживні речовини.
  • Калійні добрива: Калій допомагає рослині стати більш стійкою до стресових умов та хвороб. Внесення калійних добрив, наприклад, калійної селітри або сульфату калію, може покращити якість і збереження коренеплодів моркви.

Читайте також: Чим підгодувати моркву, щоб швидше дозріла й більша виросла

Рекомендована доза добрив може залежати від типу ґрунту та його стану, а також від попереднього внесення добрив.

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

На Хмельниччині судили військового в запасі за відмову від бойової повістки

Славутський міськрайонний суд виніс вирок 22-річному хлопцеві за ухилення від мобілізації. Звільнений в запас військовослужбовець…

3 хв. ago

Данія виділить Україні новий пакет допомоги на 815 млн доларів

Данія оголосила про черговий пакет військової допомоги для України на 5,6 млрд крон (815 млн…

21 хв. ago

Уряд розглядає можливість бронювати без обмежень працівників двох сфер

Кабінет міністрів вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних. Працівники критично важливих підприємств ПЕК та ІТ…

35 хв. ago

До 2050 року дві третини м’яса та молочних продуктів альтернативні продукти

До 2050 року альтернативні білки можуть витіснити дві третини м’яса та молочних продуктів у Європі. …

55 хв. ago

Мін’юст назвав кількість в’язнів, які погодилися вийти з тюрми на фронт

Майже 5 тисяч засуджених погодилися із ухваленням закону про умовно-дострокове звільнення шляхом укладання контракту на…

1 годину ago

В Україні розпочали серійне виробництво FPV-дронів із самонаведенням

Один з найбільших виробників дронів в Україні Vyriy Drone почав серійно виробляти FPV-дрони із самонаведенням. …

2 години ago