Дім-Сад

Чим підживити полуницю після збору врожаю: поради дачників

Більшість городників припиняють догляд за полуницею одразу після збору урожаю. Але так робити не можна, тому що полуниця потребує догляду, пише Prostoway.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Після плодоношення полуниця не знаходиться у стані спокою. Вона росте й розвивається. У другій половині літа полуниця готується до наступного сезону, закладаються квіткові бруньки, а від цього залежить майбутній урожай полуниці.

Щоб краще розвивалися ці бруньки, рослину треба вчасно підживлювати. Це треба робити після дощу або після поливу грядки. У посуху полуницю треба обов’язково полити після удобрення.

Читайте також: Як вибрати траву для мульчування: поради дачникам

Дуже добре в цей час підживити азотними добривами. У другій половині літа радять внести фосфорно-калійні добрива. На 10 л води треба розвести 15 г сульфату калію та 20 г суперфосфату.

Такого розчину вистачає на 1 квадратний метр насаджень. Суперфосфат краще замочити у воді на 10-12 годин. Поливати треба по міжряддях в ранковий час, коли немає палючого сонця.

Також таку суміш закладають у ґрунт у сухому вигляді. Добрива треба розсипати по ґрунту, а потім – розпушити землю. Після цього обов’язково треба полити грядку.

Існують інші варіанти підживлення полуниці після збору урожаю. Для цього можна використати деревну золу з  настоєм коров’яку.

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

На Прикарпатті працівницю психоневрологічного інтернату підозрюють у побитті підопічної

У місті Коломия на Прикарпатті працівниця жіночого психоневрологічного інтернату, ймовірно, побила свою підопічну. Про це…

12 хв. ago

“Тривожні кнопки” з`являться в усіх школах Рівненщини

В усіх школах Рівненщини буде встановлена кнопка тривожного виклику. Про це розповів перший заступник голови…

2 години ago

Румунія просить Україну збивати російські дрони, що летять на її територію

Румунія звернулася до України із проханням збивати російські безпілотники, що летять на її територію. Це…

2 години ago

Німеччина передасть новий пакет військової допомоги Україні: що до нього увійшло

Уряд Німеччини у четвер, 19 вересня, оголосив про надання Україні нового пакета військової допомоги, який,…

3 години ago

Коли обрізати смородину перед зимою і як це робити: поради садівникам

Дачники восени стають ледачими і все менше уваги приділяють городу і саду. Дуже часто оминають…

3 години ago

Європарламент ухвалив резолюцію про дозвіл Україні на використання далекобійної зброї

Європейський парламент закликав країни-члени ЄС зняти обмеження, які заважають Україні використовувати західну зброю проти законних…

3 години ago