5 помилок під час ремонту, яких ви часто припускаєтесь

event 19:04 Середа 31 Травня 2023 Дім-Сад

Рано чи пізно ми замислюємося якщо не про кардинальну зміну інтер’єру , то про косметичну точно. Але навіть банальна заміна шпалер може обернутися проблемою, якщо ви вирішили замінити їх самостійно, та ще й уперше, пише сайт Woman24.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Це не найбанальніші проблеми, з якими ви можете запросто зіткнутися, коли почнете займатися ремонтом будь-якої складності.

Не забуваємо про зміну проводки

Якщо ви живете в квартирі вже більше 15 років без будь-яких змін в інтер’єрі, коли ви все ж таки вирішите запросити будівельну бригаду, подбайте про те, щоб робітники замінили проводку, навіть якщо у вас немає нарікань. Вся справа в тому, що старе проведення може проходити абсолютно непередбачувано. А значить навіть при пригвинчуванні полиці перфоратором ви можете легко потрапити в провід. Коли ви знаєте, де і що розташоване навіть у непомітних місцях, вам буде набагато простіше і спокійніше здійснювати певні «косметичні» маніпуляції в майбутньому.

Проблеми з підсвічуванням

Як правило, ми замислюємося про підключення освітлювальних приладів лише наприкінці. Але може вийти так, що розеток з вашим приголомшливим трюмо просто не виявиться, або ж провід буде не дуже довгим, а пересунути меблі буде вже неможливо. Таке відбувається досить часто. Перед тим як привозити меблі та розпаковувати довгоочікуване підсвічування, перевірте всі розетки та виміряйте відстань від самого бра до стіни.

Увага до підлоги

Поширена помилка, коли йдеться про ремонт кухні, — тепла підлога під кухонними меблями. Зважайте на той момент, що глибина вбудованої техніки може досягати до метра, таким чином підігріватиметься холодильник або пральна машина, а не ваші ноги. Продумайте все до дрібниць.

Стіни не бувають рівними

Про це знають усі майстри та майже не здогадуються господарі будинків та квартир. Звичайно, при звичайному переклеюванні шпалер ви можете не сильно напружуватися з вирівнюванням стін, головне, підібрати щільні шпалери і якісний клей, але якщо ви робите меблі на замовлення, варто подбати і вирівнюванням стін – адже ви не хочете, щоб меблі стояли не так, як вам хочеться, а між стіною та комодом був негарний засвіт?

Читайте також: Як правильно робити прибирання після ремонту: прості поради

Вибираємо гладку плитку

При оформленні стін нерідко вибір падає на плитку в стилі лофт або під натуральний матеріал із безліччю прорізів та глибокими фасками. Так, це дуже красиво та сучасно, але на кухні така плитка дуже швидко забрудниться та втратить свою привабливість. Тому для обробки кухонного простору найкраще віддати перевагу гладкій плитці без серйозних заглиблень.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward