Чому чоловіки пропадають після першого побачення

event 14:38 П’ятниця 24 Грудня 2021 БЛОГ

Чоловіки розповіли реальні історії, чому вони пропадають після першого побачення. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Він пропадає, оскільки дівчина напилася

«Одна панночка все побачення плакала і розповідала, що її подругу всі вважають крутішою, ніж вона. Напивалася поступово та плакала. Залишив її біля її під’їзду, пообіцявши підтримувати неодмінно і все виправити, та й плів щось про те, що її подруга — повна дурепа. Їхав додому напідпитку і найпоганішому настрої». 

Він втече, оскільки п`яні люди виглядають огидно. Жінка й сама не перетелефонує чоловіку, який на першому побаченні нап`ється.

Ви його обдурили

«Дівчинка з котиком замість фото на аватарці. На побачення прийшов колобок вагою кілограм 80 і зріст 140 у стрибку, одягнений у народному стилі. Потягла мене романтично гуляти на Фонтанку, дорогою дивилася в рот і картаво мною захоплювалася. На прощання вчепилася і намагалася цілуватись, але, на щастя, не дострибнула».

Ніхто не любить, коли його обманюють. Якби до жінки прийшов би пенсіонер, а розповідав про себе, що він імпозантний молодий чоловік, то Ви ж також втечете.

Читайте також: Любовний гороскоп на січень 2022: кому зі знаків Зодіаку пощастить у кохані

Ваше життя це “очікування – реальність”

«Одна жінка в листуванні завжди розповідала про свої подорожі Європою, про відвідування модних показів і про те, яка безголова у неї хатня робітниця. На побачення прийшла з фейковою Louis Vuitton із переходу. Кого вона хотіла обдурити, цікаво?» 

Чоловік може подумати, що ви “пустушка” та комплексуєте це казками. І якщо Ви почали брехати, то будете й продовжувати далі.

Ваш зовнішній вигляд не відповідає ситуації

«Я одного разу запросив жінку до дорогого ресторану. Ми довго спілкувалися в Мережі, я натурально закохався, хотілося її вразити. Вона прийшла без макіяжу, у стоптаних старих кедах і з величезною потертою сумкою. Весь вечір думав, що на нас усі витріщаються. Потім замовив коньяку і сам почав вирячитися на красунь при повному параді. Звичайно, більше не зустрічалися».

Чоловік зрозуміє, що Ви його абсолютно не цінуєте та не поділяєте його інтереси.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward