7 жіночих імен, котрі мають сильну енергетику

event 17:03 Четвер 25 Листопадаа 2021 БЛОГ

Жіночі імена варто обирати з обережністю, адже їх вплив на долю величезний.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У кожному імені укладена особлива енергетика, яка наділяє свого володаря певними рисами характерами.

Таїсія

Сила Таїсії в її гнучкості і нескінченному терпінні. Немає такої ситуації, з якої вона не знайшла б вихід. Володарка цього імені вміє вирішувати конфлікти не грубою силою, а правильними словами. Вороги і ненависники Таїсії ніколи не зможуть зіпсувати її життя.

Олександра

Це ім’я походить від чоловічого Олександр і має сильне чоловіче начало. Це наділяє Сашу силою духу, мужністю і залізними нервами. Більшість Олександр мають дуже жвавий характер. Їх практично неможливо образити. Такі дівчата люблять пригоди і часто вибирають чоловічі професії.

Дарина

Ім’я Дарина означає “дарована Богом” або “переможниця”, і це прекрасно описує саму Дарину. У дитинстві вона володіє легким і слухняним характером, а в дорослому віці набуває самостійність. Дарина – дуже розумна і творча особистість. Вона сама коваль свого щастя.

Оксана

Володарка цього красивого імені – прямолінійна і волелюбна особистість. Вона завжди говорить людині правду в обличчя, за що її поважають. Оксана завжди заступається за слабких і не терпить несправедливість. Такою жінкою неможливо керувати.

Читайте також: Що варто вдягнути в новорічну ніч Знакам Зодіаку

Вікторія

Значення імені Вікторія “переможниця” добре описує його володарку. Ця жінка завжди домагається бажаного, нехай і не відразу. Вікторія готова на багато що заради своєї мети, але при цьому не використовує нечесних методів. Це надійна і відповідальна людина, яка завжди тримає своє слово.

Владислава

Владислава може похвалитися сильними лідерськими якостями. Таке довге ім’я з великою кількістю голосних і чоловічим корінням володіє дуже сильною енергетикою. Владислава впевнена у своїх силах і самодостатня. Інші люди відчувають її силу духу і починають поважати її.

Ольга

Ольга рідко домагається фінансових або кар’єрних успіхів, але її життєвій мудрості можна позаздрити. Все життя Ольгу оточують віддані друзі і люблячі члени сім’ї. Вона завжди рада поділитися слушною порадою і виручити у біді. Ольга знайде вихід з будь-якої життєвої ситуації.

Джерело

Останні новини
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
30.11.2021, Вівторок
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward